Soprana Accord

sopranoxl2Soprano Accord Ütüleme Epilasyon sistemi

Soprano Accord Ağrısız ütüleme lazer epilasyon artık tartışılmıyor, kendini ıspat edeli uzun zaman oldu zirveden inmiyor. Alma Lasers’inpatentli ütüleme epilasyon teknolojisi Soprano diod lazer sistemi sektörde dönüm noktasını kutluyor: Dünyada 10000 den fazla soprano diod lazer satıldı.

SopranoAccord, kıl folikülünü klasik lazer teknolojilerindeki tek ve yüksek enerjili atışlar yerine tedrici ısıtarak lazer epilasyonda ağrıyı kaldırıyor. Kontak soğutması eksi3 dereceye kadar soğuttuğundan kesinlikle bir yanma ve acı hissedilmiyor, soprano ütüleme sistemi ile öğlen paydosunda seansa girip tekrar işinize dönebiliyorsunuz. Soprano Accord ütüleme epilasyon lazer cihazı Alma Lasersın Soprano Xli den sonra çıkartttığı tüm iç aksamı ve teknolojisinin aynı olduğu bir sistemdir sadece ve tek farkı Soprano Accord Ütüleme Epilasyon lazer cihazında tek tek atım modu bulunmuyor ve bu kesinlikle bir eksi değer yaratmıyor sadece klasik eski model cihazlarda olan bu modu Soprano Accord cihazında kullanmaya gerek duymamış üretici firma Alma Lasers. Türkiye de 195 tane Soprano Accord kullanan nokta mevcuttur.

İcat estetik teknolojiler geliştirmede dünyanın önde gelen firmalarından Alma Lasers, gerçekten ağrısız lazer epilasyon için geliştirdiği çözümün dünya çapındaki başarısını ütüleme epilasyon teknolojili 10 000’ inci lazer sisteminin satışı ile kutluyor.

Ütüleme Epilasyon teknolojili Soprano ütüleme lazer, kıl folikülünü klasik lazer teknolojilerindeki tek ve yüksek enerjili atışlar yerine tedrici ısıtarak lazer epilasyonda ağrıyı kaldırıyor ve bu konfor ile Soprano diğer lazer epilasyon cihazları içinde  kenini en ön sıraya taşıyor. Milyonlarca hasta tedavi eden soprano ile memnuniyet oranı 92% olarak saptandı.