Soprano ICE

sopranoiceSoprano ICE Ütüleme Epilasyon sistemi

Ağrısız ütüleme lazer epilasyon artık tartışılmıyor. Alma Lasers’inpatentli ütüleme epilasyon teknolojisi Soprano ICEdiod lazer sistemi sektörde dönüm noktasını kutluyor: Dünyada 10000 den fazla soprano diod lazer satıldı.

Soprano ICE,  Alma Lasers firmasının en son model lazer epilasyon lazer cihazıdır. Diğer Soprano Lazer cihazlarına göre daha fazla soğutur ve uygulama esnasında hiçbir acı hissi hissedilmez, ayrıca yeni sisteme Alexandrite lazer başlığıda eklenmiştir yani bu bir devrimdir, artık Soprano ICE ile hem diod lazer hem alexandrite lazer uygulaması yapılabilmektedir. Kontak soğutması eksi 4 dereceye kadar soğuttuğundan kesinlikle bir yanma ve acı hissedilmiyor, soprano ütüleme sistemi ile öğlen paydosunda seansa girip tekrar işinize dönebiliyorsunuz.

İcat estetik teknolojiler geliştirmede dünyanın önde gelen firmalarından Alma Lasers, gerçekten ağrısız lazer epilasyon için geliştirdiği çözümün dünya çapındaki başarısını ütüleme epilasyon teknolojili 10 000’ inci lazer sisteminin satışı ile kutluyor.

Ütüleme Epilasyon teknolojili Soprano ütüleme lazer, kıl folikülünü klasik lazer teknolojilerindeki tek ve yüksek enerjili atışlar yerine tedrici ısıtarak lazer epilasyonda ağrıyı kaldırıyor ve bu konfor ile Soprano diğer lazer epilasyon cihazları içinde  kenini en ön sıraya taşıyor. Milyonlarca hasta tedavi eden soprano ile memnuniyet oranı 92% olarak saptandı.