Soprano XL

sopranoxl

Soprano XL Ütüleme Epilasyon sistemi

 

Ağrısız ütüleme lazer epilasyon artık tartışılmıyor. Alma Lasers’inpatentli ütüleme epilasyon teknolojisi Soprano diod lazer sistemi sektörde dönüm noktasını kutluyor: Dünyada 10000 den fazla soprano diod lazer satıldı.

Soprano xl, kıl folikülünü klasik lazer teknolojilerindeki tek ve yüksek enerjili atışlar yerine tedrici ısıtarak lazer epilasyonda ağrıyı kaldırıyor. Kontak soğutması eksi3 dereceye kadar soğuttuğundan kesinlikle bir yanma ve acı hissedilmiyor, soprano ütüleme sistemi ile öğlen paydosunda seansa girip tekrar işinize dönebiliyorsunuz.

İcat estetik teknolojiler geliştirmede dünyanın önde gelen firmalarından Alma Lasers, gerçekten ağrısız lazer epilasyon için geliştirdiği çözümün dünya çapındaki başarısını ütüleme epilasyon teknolojili 10 000’ inci lazer sisteminin satışı ile kutluyor.

Ütüleme Epilasyon teknolojili Soprano ütüleme lazer, kıl folikülünü klasik lazer teknolojilerindeki tek ve yüksek enerjili atışlar yerine tedrici ısıtarak lazer epilasyonda ağrıyı kaldırıyor ve bu konfor ile Soprano diğer lazer epilasyon cihazları içinde  kenini en ön sıraya taşıyor. Milyonlarca hasta tedavi eden soprano ile memnuniyet oranı 92% olarak saptandı.