Spa SHR

spashrSpa SHR IPL Ütüleme Epilasyon sistemi

Ağrısız ütüleme epilasyon artık tartışılmıyor. Alma Lasers’inpatentli ütüleme epilasyon teknolojisi SPA SHR IPL EPİLASYON sistemi sektörde IPL fotoepilasyon teknolojileri arasında 780 – 950nm dalga boyundan dolayı diod lazer cihazları teknolojisine en yakın dalga boyu olma özelliğini taşımaktadır.

Dolayısı ile ütüleme epilasyon teknolojisleri arasında IPL olupda sonuçları diod lazer cihazları teknolojilerine en yakın olan IPL epilasyon cihazıdır. Ütüleme Epilasyon teknolojisi Alma Lasers üretici firmasının patentinde olduğundan dolayı TEK orjinal ütüleme epilasyon cihazları bu üreticinin Israil ve Amerika da ürettiği cihazlardır.

Piyasada maalesef oldukça kopya ve taklit cihazlar bulunduğundan epilasyon yaptıracağınız lazer cihazları nın Alma Lasers marka cihazlar olduğuna emin olunuz.

Sonuç istiyorsanız orjinal cihazlarla uygulama yaptırmanızı aksi taktirde cihazlarımızı kopyalayan uzakdoğu firmalarının cihazlarından alacağınız sonucların markamız ÜTÜLEME EPİLASYON ile uzaktan yakından bir bağı olmadığını da belirtmek isteriz.